SON DAKIKA HABER HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

Son Dakika Haber Hakkında Gerçekler Açığa

Son Dakika Haber Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Adnan Menderes'in kendisini kazalayanlara yazdığı name ortaya çıktı: Sizin ve diğer zavallıların iplerinin hangi efendiler aracılığıyla yönetim edildiğini biliyorum

Son dakika haberi: Dün Burdur'da meydana mevrut acı olayda 2 evetşındaki Ayşenur Hafriyatk adındaki çağa yatağında ölü bulunmuştu. Anne Kader Karadeniz ile dayı çabuklukır Tunç Çetinkaya tutuklandı.

İslamiyet'in Rus topraklarında yayılmasını sağlayıcı Türk topluluğu İkıstak Ön Bulgarları'nın, İslam'ı onaylama edişinin 1100. yılı kutlamaları kapsamında, Rusya'nın başkenti Moskova'da etkinlikler sarrafiyeladı.

İmamoğlu, şerif'nun "Gazetecilere varlık veriyor" iddiasına berk çıktı: Trol kadar davranma, bakanlık yap

Türkiye'bile Omicron varyantının patlaması ile bile hadise nüshaları her geçen güneş rekorlar kırıyor. Omicron semptomları neler? Bu varyantta kursak vecası illet bu kadar ön planda?

HDP’nin tarikat yahut cemaat denetlemeündeki özel yurtlarda yaşanmış olan problemlerın fasılaştırılması önergesi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi

TTB Başbuğı Fincancı: Haklarımızı aldatmaıncaya kadar aciller haricinde bütün dirlik sistemi durdurulabilir

Gazeteci Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandı. Şüpheli tutuklanırken, Ali Kırca'nın evine girmiş olduğu anlar asayiş kamerasına yansıdı.

TUG tarafından 2022 yılının en önemli gök kubbe vakalarının derlendiği 'Uzay Vakaları Yıllığı'nda bu sene ilk kat, her yıl 8 sefer izlenebilen gök taşı evetğmurları da detaylı olarak ele tuzakındı.

10 senedir kullanılmayan mektep binası ilçenin ilk özel terbiye ilkokulu olacakSAKARYA Sakarya'nın Glokom ilçesinde 10 yıldan beri kullanılmayan mektep binası tadilat edilerek kaza ve yıldız bölgesinin ilk özel eğitim ilkokulu konstrüksiyonlarak eğitime açılacak.

Mirrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız dizisi, Kanal D vizyonunın iddialı konstrüksiyonmları arasında arsa aldatmaıyor.

Türkiye genelinde kar yağışı, balkonı menfi etkilemeye devam ediyor. Kar yağışı ve buzlanma haysiyetiyle illerden tatil haberleri gelmeye devam ediyor

11:48 Konyaspor'dan bir anlamlı deprem elan! Tesislere Ahmet Çaldatmaık'ın adı verilecek 27 yaşındaki Milli topçu Ahmet Çtuzakık'ın yoğunluk kazasında hayatını kaybetmesi spor camiasını kanun boğdu. Feci sakatlık sonrası Konyaspor'dan arka ardıl anlamlı hamleler gelirken, Çkızılık'ın 6 numaralı formasını emekli eden patronaj şimdi de tesislere bile Ahmet Çkırmızıık adını vermeye hazırlanıyor.

Tezgahın arkasında ısmarlamai hazırlarken kurşunların hedefi olan dükkan sahibi yaralanırken, dehşet anlamış olurı saniye saniye asayiş kamerasına yansıdı.

İsrail askerlerince vurma edildikten sonra hayatını kaybeden yaşlı Filistinli son yolculuğuna uğurlandı

17:08 Adana'nın Pozantı ilçesinde in keşfedildi Adana'nın Pozantı ilçesinde henüz önce Son Dakika Haber kayıtlarda olmadığı tamlanan yeni bir in bulunmuş oldu.

Report this page